Exact matches only
Search in title
Search in content
Пошук
Search in pages
Filter by Categories
Актуально
Без рубрики
Громадський (партиципаторний) бюджет
Міжнародна співпраця
Про департамент
офіційний сайт
ДЕПАРТАМЕНТ ФІНАНСІВ,
ЕКОНОМІКИ ТА ІНВЕСТИЦІЙ
СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
2

Суми продовжують перевиконувати бюджет

Сума перевиконання пропорційно 1/12 становить 32,1 млн. грн.

Це стало можливим здебільшого через збільшення надходжень по єдиному податку (+ 8,7 млн. грн.), податку на доходи фізичних осіб (+ 12,9 млн. грн.), платі за надання інших адміністративних послуг (+ 3,9 млн. грн.), державному миту (+ 2,7 млн. грн.) та іншим.

У порівнянні з відповідним періодом минулого року в співставних значеннях, надходження власних доходів збільшилися на 57,5 млн. грн., в основному внаслідок надходжень акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів (+21,7 млн. грн.), плати за надання інших адміністративних послуг (+3,9 млн. грн.), збільшення надходжень єдиного податку (+ 4,7 млн. грн.) та податку на доходи фізичних осіб (+ 21,7 млн. грн.), державного мита (+2,7 млн. грн.) та іншим.

Із загальної суми надходжень з початку року 58,9% становить податок на доходи фізичних осіб; 11,9% – єдиний податок; 15,0% – земельний податок та орендна плата тощо.

За словами директора Департаменту фінансів, економіки та бюджетних відносин Світлани ЛИПОВОЇ, вся інформація щодо стану міського бюджету розміщується на Муніципальному інформаційному порталі. В повному обсязі надаються дані в розрізі тих видатків, на які спрямовувався вільний залишок. Також їх розглядають на постійних депутатських комісіях з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів, обліку, цін та інвестиційної політики; надаються для розгляду громадським експертним комісіям та міському голові.

«На сьогодні вільний залишок становить 36 млн. грн. Потрібно вміти читати і користуватися нашим офіційним сайтом, де розміщена вся інформація. Ми абсолютно відкриті, тому хто хоче знайти необхідні дані, той їх з легкістю знайде», – підкреслив заступник міського голови, керуючий справами виконкому Віктор ВОЛОНТИРЕЦЬ.