Exact matches only
Search in title
Search in content
Пошук
Search in pages
Filter by Categories
Актуально
Без рубрики
Громадський (партиципаторний) бюджет
Міжнародна співпраця
Про департамент
офіційний сайт
ДЕПАРТАМЕНТ ФІНАНСІВ,
ЕКОНОМІКИ ТА ІНВЕСТИЦІЙ
СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Дні сталої енергії

Дні сталої енергії у Сумах 3-6 вересня

З метою підвищення проінформованості міської громади щодо сучасних способів більш ефективного використання енергії та залучення відновлювальних джерел енергії 3-6 вересня у місті Суми були проведені Дні сталої енергії.

До цього заходу приєдналися поважні гості – Лоуренс Гуд (керівник проекту «Муніципальна енергетична реформа в Україні») та Олег Гарасевич (керівник проектів та програм Асоціації «Енергоефективні міста України»). Вони зазначили, що підтримують обраний напрямок міської влади у сфері енергоефективності та всіляко допомагатимуть у реалізації Плану дій сталого енергетичного розвитку міста Суми.

Захід передбачав функціонування у місті енергоефективного містечка, в якому підприємства та банки проводили виставки, конкурси, надавали консультаційну допомогу із впровадження заходів з енергозбереження в будівлях та спорудах міста. Також 3 вересня відбулася Сумська регіональна конференція «Енергоефективність – запорука сталого розвитку громади», на якій були розглянуті питання впровадження енергоефективних проектів в місті Суми, програми пільгового кредитування для реалізації енергозберігаючих заходів в житлово-комунальному господарстві, представлений проект Плану дій сталого енергетичного розвитку міста.