Exact matches only
Search in title
Search in content
Пошук
Search in pages
Filter by Categories
Актуально
Без рубрики
Громадський (партиципаторний) бюджет
Міжнародна співпраця
Про департамент
офіційний сайт
ДЕПАРТАМЕНТ ФІНАНСІВ,
ЕКОНОМІКИ ТА ІНВЕСТИЦІЙ
СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Варшава, ресбуліка Польща

Відбувся навчальний візит до Республіки Польща

Фундація Польсько-української співпраці ПАУСІ, діяльність якої спрямована на розвиток спроможності України інтегруватись до європейських структур через запровадження європейського та, зокрема, польського досвіду в Україні, з 7 по 12 вересня 2015 року організувала навчальну поїздку до Польщі на тему «Місцеве самоврядування у Польщі: чому воно працює?».

За результатами конкурсного відбору із 439 бажаючих прийняти участь у навчанні було відібрано Липову Світлану Андріївну – директора департаменту фінансів, економіки та бюджетних відносин Сумської міської ради, яка увійшла до складу групи учасників у навчальному візиті із 12 осіб.

Учасники поїздки ознайомилися з історією реформ та сучасними механізмами функціонування місцевого самоврядування у Польщі, вивчали польський досвід крізь призму трьох складових належного врядування: повноваження (розподіл повноважень між центральним та місцевим рівнями, а також між органами місцевого самоврядування); ресурси (фінансові та майнові); підзвітність/відповідальність (перед виборцями та юридична). Навчальний візит відбувався за участю представників польського Уряду, у формі зустрічей, семінарів з використанням навчальних та презентаційних матеріалів.

 

Презентаційний матеріал 

Фотозвіт

DSC_0003 DSC_0026 DSC_0031 DSC_0041 DSC_0044 DSC_0053 DSC_0069 DSC_0074 DSC_0076 DSC_0090 DSC_0110