Exact matches only
Search in title
Search in content
Пошук
Search in pages
Filter by Categories
Актуально
Без рубрики
Громадський (партиципаторний) бюджет
Міжнародна співпраця
Про департамент
офіційний сайт
ДЕПАРТАМЕНТ ФІНАНСІВ,
ЕКОНОМІКИ ТА ІНВЕСТИЦІЙ
СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ІБСЕД_семінар

Інститут бюджету та соціально-економічних досліджень (ІБСЕД) організував семінар «Фінансові механізми підвищення енергоефективності у бюджетній сфері»

Фахівці ІБСЕД організували та провели одноденний семінар «Фінансові механізми підвищення енергоефективності у бюджетній сфері» 25 вересня 2015 року у м. Київ.

Учасниками семінару стали спеціалісти з енергоефективності, працівники департаментів, управлінь фінансів та економіки Сумської, Чернівецької, Кіровоградської, Комсомольської та Бердичівської міських рад. Від Сумської міської ради були присутні: Скиртач Лариса Анатоліївна – заступник директора департаменту фінансів, економіки та бюджетних відносин, начальник управління економічного розвитку та фінансів програм соціального захисту, Шамрай Алла Володимирівна – заступник начальника управління освіти і науки, Драніченко Марина Олександрівна – головний спеціаліст відділу екології та енергозбереження департаменту інфраструктури, Авдєєва Ірина Михайлівна – провідний економіст централізованої бухгалтерії відділу охорони здоров’я.

На семінарі учасники ознайомилися з системою моніторингу та оцінки ефективності видатків на оплату енергоносіїв на основі програмно-цільового методу та рекомендаціями щодо фінансових стимулів сприяння встановленню дієвої системи енергозбереження у бюджетній сфері. Представники муніципалітетів взяли активну участь в обговоренні запропонованої системи та обмінялися власним досвідом у сфері стимулювання енергоефективності та енергозбереження.