Exact matches only
Search in title
Search in content
Пошук
Search in pages
Filter by Categories
Актуально
Без рубрики
Громадський (партиципаторний) бюджет
Міжнародна співпраця
Про департамент
офіційний сайт
ДЕПАРТАМЕНТ ФІНАНСІВ,
ЕКОНОМІКИ ТА ІНВЕСТИЦІЙ
СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Конгрес ініціатив Східної Європи

Конгрес Ініціатив Східної Європи 1-3 жовтня у м. Люблін, Польща

ІV Конгрес Ініціатив Східної Європи (КІСЄ) – важливий захід, який вчергове  організовується в рамках діяльності аналітичного Центру східних компетенцій і є важливим місцем діалогу для середовищ культури, науки, митців, органів влади та самоврядування.

Запрошеними гостями для участі у Конгресі від Сумської міської ради стали: Волонтирець Віктор Мефодійович – заступник міського голови, керуючий справами виконавчого комітету Сумської міської ради, Липова Світлана Андріївна – директор департаменту фінансів, економіки та бюджетних відносин Сумської міської ради.

Під час Конгресу відбулися дискусії про стан впровадження реформ місцевого самоврядування в країнах Східного Партнерства, а також представлення найкращих практик використання Польщею європейських фондів, призначених на розвиток. Дискусії пройшли у 8 тематичних лініях: належне управління, громадське суспільство, культура та розвиток, освіта і наука, туризм, охорона навколишнього середовища, спадщина, контексти. Віктор Мефодійович Волонтирець поділився власним досвідом про функціонування місцевого самоврядування в місті Суми.

к1 к2 к3