Exact matches only
Search in title
Search in content
Пошук
Search in pages
Filter by Categories
Актуально
Без рубрики
Громадський (партиципаторний) бюджет
Міжнародна співпраця
Про департамент
офіційний сайт
ДЕПАРТАМЕНТ ФІНАНСІВ,
ЕКОНОМІКИ ТА ІНВЕСТИЦІЙ
СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
інновації в ел. врядуванні

Грант на навчання за програмою «Інновації в електронному врядуванні»

В рамках проекту «Навчальні програми професійного зростання» Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) розпочинається набір учасників для двотижневого стажування у США за програмою «Інновації в електронному врядуванні».

Метою навчальної програми є допомога Україні у створенні ефективних стратегій і систем електронного уряду для підвищення прозорості державного сектору, заохочення громадського суспільства брати участь у економічних та соціальних процесах в країни.

Період навчання – з 9 по 23 березня 2016 року. Учасники будуть відібрані шляхом відкритого конкурсу. Знання англійської мови не вимагається, з групою будуть працювати перекладачі.

Для участь запрошуються: посадовці середньої та вищої ланки, відповідальні за електронне врядування або розвиток економіки; лідери громадського суспільства. Всі витрати учасників програми покриваються проектом, окрім вартості виготовлення закордонного паспорту та витрати на території України.

Кінцева дата подання заявки – 29 жовтня 2015 року. Перелік необхідних документів для подачі та зразок анкети можна знайти на сайті http://ptp.ceume.org.ua/actual_programs/