Exact matches only
Search in title
Search in content
Пошук
Search in pages
Filter by Categories
Актуально
Без рубрики
Громадський (партиципаторний) бюджет
Міжнародна співпраця
Про департамент
офіційний сайт
ДЕПАРТАМЕНТ ФІНАНСІВ,
ЕКОНОМІКИ ТА ІНВЕСТИЦІЙ
СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
школа європейських студій

Школа європейських студій запрошує українських студентів на 5-денне навчання

Представництво ЄС організовує набір учасників на 14-у сесію Школи європейських студій. Захід відбудеться 18-22 листопада 2015 року у м. Ірпінь.

Школа дасть можливість студентам та випускникам ВНЗ:

  • дізнатися більше про ЄС від найкращих українських та європейських фахівців;
  • ознайомитися з ключовими сферами відносин України з Європейських союзом, а саме з економікою, політикою, безпекою, енергетикою та ін.
  • поспілкуватися з представниками інституцій ЄС, а також провідними експертами та науковцями.

Учасниками заходу можуть стати студенти, які навчаються на останніх курсах, випускники українських ВНЗ, які закінчили навчання не більше 3 років назад із Київської, Житомирської, Вінницької, Чернігівської, Сумської, Полтавської та Черкаської областей.

При відборі учасників пріоритет надаватиметься випускникам або студентам, які навчаються за спеціальностями міжнародні відносини, право, політологія, економіка, фінанси, соціологія, журналістика, історія, філософія, культурологія.

Для участі необхідно заповнити онлайн-анкету до 1 листопада 2015 року включно. Посилання на анкету – https://goo.gl/wpLzJp. За додатковою інформацією щодо участі у відборі кандидатів можна звертатися до Ірини Мовчан, ел. адреса imovchan@cure.org.ua, тел. 097-321-47-30.