Exact matches only
Search in title
Search in content
Пошук
Search in pages
Filter by Categories
Актуально
Без рубрики
Громадський (партиципаторний) бюджет
Міжнародна співпраця
Про департамент
офіційний сайт
ДЕПАРТАМЕНТ ФІНАНСІВ,
ЕКОНОМІКИ ТА ІНВЕСТИЦІЙ
СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Е-Урядування

У Києві відбувся форум «E-Урядування»

Центр політичних студій та аналітики у партнерстві з Міжнародним Фондом «Відродження» організував форум «Е-Урядування», що присвячений останнім прогресивним інноваціям, які були впроваджені органами влади в Україні. Форум відбувся 29 січня 2016 р. у м. Києві.

На заході були представлені перспективи урядових проектів E-DATA, Prozorro,  E-петиції, громадські ініціативи «Відкритий бюджет», iGov, «Відрите місто», а також презентовані успішні історії залучення міжнародних грантів на розвиток регіонів України.

У форумі взяли участь заступник Міністра фінансів України, експерти Центру політичних студій та аналітики, представники проектів iGov, Prozorro, представник Державного агентства з питань електронного врядування, Фонду Східна Європа. Від Сумської міської ради учасниками заходу стали Скиртач Лариса Анатоліївна – заступник директора департаменту – начальник управління економічного розвитку та фінансів програм соціального захисту департаменту фінансів, економіки та бюджетних відносин, Вдовенко Сергій Вікторович – начальник відділу інвестицій управління галузей виробничої сфери та інвестицій департаменту фінансів, економіки та бюджетних відносин.

e-yrad 1

 

e-yrad 2