Exact matches only
Search in title
Search in content
Пошук
Search in pages
Filter by Categories
Актуально
Без рубрики
Громадський (партиципаторний) бюджет
Міжнародна співпраця
Про департамент
офіційний сайт
ДЕПАРТАМЕНТ ФІНАНСІВ,
ЕКОНОМІКИ ТА ІНВЕСТИЦІЙ
СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
UNESCO

Міжнародний фонд з культурного розмаїття оголошує конкурс

Головною метою Міжнародного фонду з питань культурного розмаїття (МФКР) є сприяння сталому розвитку і подолання бідності у країнах, що розвиваються, які є сторонами Конвенції про захист і заохочення розмаїття форм культурного самовираження (далі – Конвенція) від 2005 року. МФКР підтримує проекти, спрямовані на сприяння формуванню динамічного культурного сектору, в першу чергу, шляхом сприяння впровадженню нової культурної політики та індустрії культури.

Термін подання заявок: 15 квітня 2016 р.

Брати участь у конкурсі можуть неурядові організації та представники вразливих до суспільних явищ соціальних груп з країн, що розвиваються і менш розвинутих країн.

Грант: Максимальна сума, на яку можна подавати заявку до Міжнародного фонду з питань культурного розмаїття становить 100,000$ для програм / проектів і 10,000 $ для допомоги у підготовці.

Проекти, схвалені на фінансування, будуть отримувати асигнування у кілька етапів. Бенефіціари, як правило, отримують 50% від загальної суми, затвердженої на початку проекту, потім ще 30% після закінчення першої половини проекту до його повної реалізації, а решту 20% після того, як всі заходи будуть завершені, а всі остаточні звіти будуть представлені.

Бланки заяв можна завантажити з офіційного сайту:

http://en.unesco.org/creativity/ifcd/apply

Заявки приймаються на французькій та англійській мовах