Exact matches only
Search in title
Search in content
Пошук
Search in pages
Filter by Categories
Актуально
Без рубрики
Громадський (партиципаторний) бюджет
Міжнародна співпраця
Про департамент
офіційний сайт
ДЕПАРТАМЕНТ ФІНАНСІВ,
ЕКОНОМІКИ ТА ІНВЕСТИЦІЙ
СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
семінар USAID

У Києві відбувся семінар «Правові, облікові та регуляторні особливості оренди, концесії, управління цілісним майновим комплексом комунальної власності та результати їх впливу на формування тарифів і господарську діяльність ліцензіатів»

У рамках проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні», ВБО «Інститут місцевого розвитку» провів семінар на тему: «Правові, облікові та регуляторні особливості оренди, концесії, управління цілісним майновим комплексом комунальної власності та результати їх впливу на формування тарифів і господарську діяльність ліцензіатів» 15 березня 2016 р. у м. Києві.

Від Сумської міської ради учасниками семінару стали Кравченко Т.О. – заступник директора департаменту – начальник управління галузей виробничої сфери та інвестицій департаменту фінансів, економіки та бюджетних відносин та Михайлик Т.О. – заступник начальника управління майна комунальної власності.

Метою проведення семінару було ознайомлення з нормативною базою, особливостями обліку та регуляторними аспектами (ліцензування, тарифоутворення), щодо оренди, концесії, управління цілісним майновим комплексом (основними засобами) комунальної (державної) власності. Під час семінару розглядалися практичні аспекти господарювання ліцензіатів у сферах тепло-, водопостачання та водовідведення України, що перебувають в оренді, концесії або здійснюють управління цілісним майновим комплексом.

У дискусіях і обговореннях на семінарі також приймали участь представники Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.