Exact matches only
Search in title
Search in content
Пошук
Search in pages
Filter by Categories
Актуально
Без рубрики
Громадський (партиципаторний) бюджет
Міжнародна співпраця
Про департамент
офіційний сайт
ДЕПАРТАМЕНТ ФІНАНСІВ,
ЕКОНОМІКИ ТА ІНВЕСТИЦІЙ
СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
парл. слухання

У Києві пройшли парламентські слухання на тему: «Розвиток туристичної індустрії як інструмент економічного розвитку та інвестиційної привабливості України»

Відповідно до Постанови Верховної Ради України від 2 лютого 2016 р. №970-VIII «Про проведення парламентських слухань на тему «Розвиток туристичної індустрії як інструмент економічного розвитку та інвестиційної привабливості України», 6 квітня 2016 р. відбулися слухання із зазначеної теми у залі пленарних засідань Верховної Ради України.

У заході взяли участь заступник Міністра – керівник апарату Міністерства економічного розвитку і торгівлі, начальник управління туризму та курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Голова Всеукраїнської асоціації туристичних операторів, президент туристичної компанії «Гамалія», депутати та представники усіх регіонів України, в т.ч. Сумської міської ради.

На слуханнях були обговорені питання розвитку туризму та курортів в Україні, бюджетного фінансування заходів та державної системи управління цією сферою, формування позитивного іміджу та популяриції України як країни привабливої та безпечної для туризму, лібералізації візового режиму для іноземних туристів та ін.

В результаті заходу були розроблені рекомендації учасників парламентських слухань щодо розвитку туристичної індустрії в Україні.

частина 1

частина 2

частина 3

частина 4