Exact matches only
Search in title
Search in content
Пошук
Search in pages
Filter by Categories
Актуально
Без рубрики
Громадський (партиципаторний) бюджет
Міжнародна співпраця
Про департамент
офіційний сайт
ДЕПАРТАМЕНТ ФІНАНСІВ,
ЕКОНОМІКИ ТА ІНВЕСТИЦІЙ
СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
internatrepublicInstitut

Відбулася навчальна поїздка до м. Львова

Міжнародний республіканський інститут (МРІ) організував навчальну поїздку до Львова, яка відбулася 18-20 травня 2016 р. за участю Львівського міського голови, директора Міжнародного республіканського інституту в Україні, представників Львівської міської ради та інших міських рад України.

Поїздка є частиною програми МРІ з муніципального врядування, що здійснюється за підтримки Уряду Канади. Дана програма триває протягом трьох років та включає опитування громадської думки щодо муніципального управління, круглий стіл міських голів, конференцію з демократичного врядування та навчальну поїздку до одного з міст кожного року.

Під час навчальної поїздки представники влади Львова поділилися своїм досвідом в управлінні містом зі своїми колегами з 23-ох обласних центрів України, зокрема, у таких сферах як залучення іноземних інвестицій, створення сприятливого економічного середовища для бізнесу, розвитку туризму, формування комплексної стратегії розвитку міста. Учасником навчальної поїздки від Сумської міської ради стала Скиртач Лариса Анатоліївна – заступник директора департаменту-начальник управління економіки, енергозбереження та фінансів програм соціального захисту департаменту фінансів, економіки та інвестицій.

навчальна поїздка Львів 18-20 травня (4) навчальна поїздка Львів 18-20 травня (3) навчальна поїздка Львів 18-20 травня (2) навчальна поїздка Львів 18-20 травня (1)