Exact matches only
Search in title
Search in content
Пошук
Search in pages
Filter by Categories
Актуально
Без рубрики
Громадський (партиципаторний) бюджет
Міжнародна співпраця
Про департамент
офіційний сайт
ДЕПАРТАМЕНТ ФІНАНСІВ,
ЕКОНОМІКИ ТА ІНВЕСТИЦІЙ
СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
createyourfutureingermany

DAAD надає стипендії для навчання у Німеччині

Тривалість стипендії складає 26 місяців. Вона розпочинається у серпні 2016 року, включає в себе два місяці підготовчої фази та два роки навчання та закінчується у вересні 2018 року; для студентів на програмі LLM тривалість складає 14 місяців (з серпня 2016 р. до вересня 2017 р.).

Буде виділено максимум 6 стипендій.  Розмір стипендії складає 590 євро на місяць у зазначений проміжок часу.

З серпня до вересня 2016 року для всіх стипендіатів відбудеться обов’язковий курс для підготовки до навчання (країнознавство, знання мови, спеціальність); в кінці курсу стипендіати здають іспит DSH, успішна здача якого є необхідною передумовою для допуску до навчання у магістратурі. Саме ж навчання розпочнеться в жовтні 2016 року та закінчиться у вересні 2018 року (загальні програми) або у вересні 2017 року (LLM).

Подовження стипендії понад максимальний термін надання підтримки (тобто після 30.09.2018 на дворічних магістерських програмах та після 30.09.2017 на програмах LLM) виключено. Це діє і тоді, коли дипломні роботи здані на оцінювання в кінці терміну отримання стипендії, а результат отримано лише після закінчення терміну надання стипендії.  Окрім стипендії, кожен учасник програми отримує наступну підтримку:
– фіксовану суму на приїзд на початку та поїздку додому в кінці академічного року;
– додаткові виплати на екскурсії;
– відшкодування усіх витрат на підготовчий курс у серпні-вересні;
– відшкодування витрат на курс підготовки до DSH.

Кожен стипендіат отримає довідку про надання стипендії з точними даними щодо стипендії.  Усі стипендіати повинні успішно здати іспит DSH (або один з його еквівалентів), а сертифікат про знання англійської мови необхідний відповідно до вимог обраної вступником програми. Вимагатись можуть від найпростіших сертифікатів про відвідання занять з англійської і аж до сертифікату TOEFL. Детальну інформацію можна знайти в умовах доступу до відповідної програми.  Стипендіати, що вже можуть пред’явити DSH або один з його еквівалентів, в останні дні підготовчого курсу, які будуть посвячені підготовці до DSH, візьмуть участь у заходах, запланованих для них.

Мотиваційний лист повинен бути написаний німецькою мовою; відбіркові співбесіди відбудуться також німецькою мовою.  Загалом можна подавати заяву, навіть якщо ви на момент співбесіди ще не отримали диплом. Усі дипломи слід подати до 31.05.2016 (на програму Міжнародного бізнес-адміністрування (IBA) або до 15.07.2016 (для інших спеціальностей), інакше заява буде недійсною.

Деталі на: www.daad.de/en/.