Exact matches only
Search in title
Search in content
Пошук
Search in pages
Filter by Categories
Актуально
Без рубрики
Громадський (партиципаторний) бюджет
Міжнародна співпраця
Про департамент
офіційний сайт
ДЕПАРТАМЕНТ ФІНАНСІВ,
ЕКОНОМІКИ ТА ІНВЕСТИЦІЙ
СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
649

Конкурс на участь у стипендійній програмі #neuLAND

Європейська Академія Берліна – партнер Інституту Євро-Атлантичного співробітництва – оголошує набір учасників на програму #neuLAND, ініційовану Міністерством закордонних справ Німеччини.

Мета проекту – надихнути молодих соціальних підприємців з країн Східного партнерства та Росії, надавши їм можливість реалізувати власні соціальні, культурні, економічні або політичні ініціативи.

#neuLAND – грантова програма для молодих людей віком від 20 до 28 років, які прагнуть реалізувати власні проекти, що матимуть соціальний вплив. Обов’язково вільно володіти англійською.

Під час чотиритижневої програми в Німеччині учасники працюватимуть над власним проектом, обговорюючи його з експертами та іншими учасниками, братимуть участь у семінарах та досліджуватимуть Німеччину самостійно.

Повернувшись додому, використовуючи набуті знання, досвід та знайомства, учасники програми мають розпочати свої власні проекти.

Від кожної країни до участі в проекті буде запрошено від двох до чотирьох осіб, яким буде надано стипендію, що покриває всі витрати.

Подати заявку можна до 29 липня 2016 р., надіславши резюме, мотиваційний лист та опис ідеї проекту на адресу cr@eab-berlin.eu

Детальна інформація щодо вимог до кандидатів, проектної заявки та контактна інформація – в додатку.