Exact matches only
Search in title
Search in content
Пошук
Search in pages
Filter by Categories
Актуально
Без рубрики
Громадський (партиципаторний) бюджет
Міжнародна співпраця
Про департамент
офіційний сайт
ДЕПАРТАМЕНТ ФІНАНСІВ,
ЕКОНОМІКИ ТА ІНВЕСТИЦІЙ
СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
shutterstock_115239907

Тренінг «Як отримати грант на заходи в енергозбереження для бізнесу у програмі HORIZON 2020»

3 жовтня 2016 року в Торгово-промисловій палаті України за адресою
м. Київ, вул. Велика Житомирська,33 проводитимиться спеціалізований тренінг з написання проектних заявок по програмі Horizon 2020 на тему: «Як отримати грант на заходи з енергозбереження для бізнесу у програмі Horizon 2020».

Програма Horizon 2020 – рамкова ініціатива Європейського Союзу з розробки та впровадження інноваційних рішень у різних сферах життя.

Україна бере участь у програмі ЄС з досліджень та інновацій Horizon 2020, яка є фінансовим інструментом реалізації флагманської ініціативи Інноваційного союзу, Європа 2020 з метою зміцнення конкурентоспроможності Європи у глобальному вимірі, її економічне зростання та створення нових робочих місць. Горизонт 2020 дає широкі можливості для розвитку сектору малого та середнього бізнесу об’єднавши Рамкову програму з досліджень та інноваційного розвитку (РП), Рамкову програму конкурентоспроможності та інновацій (CIP) та Європейський інститут інновацій та технологій (EIT).

26 липня 2016 року в рамках підпрограми «Чиста та безпечна енергія» відкрито 7 грантових конкурсів для реалізації енергозберігаючих проектів.

Переваги участі у тренінгу:

  • проекти для комерційних та комунальних компаній з України;
  • проекти зі зниження витрат енергії, підвищення ефективності моніторингу та управління процесами використання енергії, підвищення використання вторинної сировини та енергії, що втрачається у виробничих та невиробничих процесах компаній;
  • фінансування до 2 Мільйонів Євро на безповоротній основі для одного учасника;
  • термін подачі заявок до 19 січня 2017 року.

З більш детальною інформацією щодо участі та реєстрації учасників у заході можна ознайомитися за посиланням:

http://sbiz.club/ та за телефонами 044 279 19 90, 044 279 29 31.