Exact matches only
Search in title
Search in content
Пошук
Search in pages
Filter by Categories
Актуально
Без рубрики
Громадський (партиципаторний) бюджет
Міжнародна співпраця
Про департамент
офіційний сайт
ДЕПАРТАМЕНТ ФІНАНСІВ,
ЕКОНОМІКИ ТА ІНВЕСТИЦІЙ
СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
USAID-Logo

Конкурс журналістських робіт

07 листопада 2016 стартував конкурс журналістських робіт на найкраще висвітлення теми реформування охорони здоров’я  в Україні та доступу до лікування українських пацієнтів «Ін’єкція словом».  До участі в конкурсі запрошуються представники центральних та регіональних медіа (телебачення,  радіо, преса та інтернет).  Збір конкурсних робіт триватиме місяць 7.11 – 07.12.2016.  На переможців очікують цінні призи та креативні подарунки.

Конкурс організовує БФ «Пацієнти України» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) (у рамках проекту «(Без)коштовна медицина») та Громадської організації «Інтерньюз-Україна», медіа партнер — Інтернет-портал «Детектор медіа».

На конкурс приймаються окремі матеріали, що вийшли у всіх  видах ЗМІ (із 01.01.2016 по 06.12.2016 включно) та присвячені актуальним питанням доступу пацієнтів до ліків. Приймаються виключно роботи, які мають авторський (творчий) характер — наприклад, репортажі, інтерв’ю, журналістські розслідування, аналітичні статті, телесюжети, телепередачі, відео репортажі, радіопередачі, авторські колонки, блоги тощо (перелік жанрів не є вичерпним). Заявка може представляти індивідуальну роботу або бути представленою від колективу авторів. Від одного ЗМІ та автора може бути представлена необмежена кількість робіт. Переможці визначатимуться у номінаціях:

  • Кращий відеоматеріал (ТВ): формат журналістського розслідування
  • Кращий матеріал у друкованому виданні
  • Кращий матеріал в онлайн-ЗМІ
  • Кращий продукт радіомовлення
  • Кращий матеріал у регіональному ЗМІ: ТВ або радіо
  • Кращий матеріал у регіональному ЗМІ: матеріали друкованих та онлайн ЗМІ
  • Антиномінація — «Гірчичник» («Інфекція словом»)
  • Кращий відеоматеріал (ТВ) — формат репортажу

Детальну інформацію про умови участі у конкурсі та анкету можна знайти за посиланням goo.gl/guqQPT.