Exact matches only
Search in title
Search in content
Пошук
Search in pages
Filter by Categories
Актуально
Без рубрики
Громадський (партиципаторний) бюджет
Міжнародна співпраця
Про департамент
офіційний сайт
ДЕПАРТАМЕНТ ФІНАНСІВ,
ЕКОНОМІКИ ТА ІНВЕСТИЦІЙ
СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
fond2

Конкурс з розробки тренінгової програми

Фонд Східна Європа та Фундація ПАУСІ оголошують конкурс з розробки тренінгової програми «Школа бюджетної грамотності для громадських організацій».

Проект «Публічні бюджети від А до Я: Інформування, активізація та залучення громадянського суспільства» реалізується Фондом Східна Європа та Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ за фінансової підтримки Європейського Союзу. Метою проекту, який розпочався в вересні 2016 р., є залучення широких кіл громадськості, ЗМІ, організацій громадянського суспільства (ОГС) до процесів моніторингу публічних фінансів та формування державного та місцевих бюджетів. В рамках проекту проводяться аналітичні дослідження та розробляються рекомендації для органів місцевого самоврядування та уряду України з питань підвищення прозорості бюджетного процесу та залучення громадськості, здійснюються заходи з підвищення компетенцій громадських організацій в сфері публічних фінансів, створюються інноваційні IT рішення для інформування та участі громадян. Проект також працює з журналістами та мас-медіа з метою спільного планування та проведення інформаційних кампаній, щоб доносити складну економічну інформацію до аудиторії у простій та зрозумілій формі.

Одним з компонентів проекту «Публічні бюджети від А до Я» є створення тренінгової програми «Школа бюджетної грамотності для громадських організацій». Для розробки і реалізації цього компоненту Фонд Східна Європа планує відібрати кваліфіковану, високопрофесійну та мотивовану експертну групу фахівців, які розроблять комплексну навчально-тренінгову програму і апробують її для групи відібраних представників громадських організацій та медіа у форматі тренінгу для тренерів (ToT). Очікується, що в подальшому підготовлені фахівці проводитимуть заходи для регіональних та місцевих організацій та ЗМІ для підвищення компетенцій у сфері публічних фінансів, а партнери проекту підтримуватимуть ініціативи громадських організацій з проведення адвокаційних кампаній та інформаційно-просвітницькі кампанії в ЗМІ.

Завданнями діяльності відібраної експертної групи стане:

1) Аналіз наявних в Україні ресурсів та можливостей для громадських організацій щодо підвищення їх бюджетної грамотності;

2) Підготовка концепції навчально-тренінгової програми для групи кваліфікованих тренерів з різних аспектів участі громадськості в бюджетних процесах та узгодження її з партнерами проекту;

3) Розробка навчально-тренінгової програми, що включатиме як теоретичні і практичні матеріали, так і аналіз успішних національних та міжнародних практик участі громадськості в моніторингу публічних коштів і проведенні адвокаційних кампаній.

4) Апробація навчально-тренінгової програми протягом 5-денного тренінгу для 15 тренерів, що будуть відібрані партнерами проекту, орієнтовно в квітні 2017 року в м. Києві.

5) Підготовка навчально-тренінгової програми до публікації на друкованих та онлайн ресурсах для публічного використання та застосування тренерами проекту при проведенні подальших заходів.

До участі в конкурсі запрошуються експерти чи групи експертів. Для участі в конкурсі необхідно подати заявку у довільній формі. При підготовці заявки слід врахувати наступні компоненти: 1) Детально описати своє бачення реалізації завдань тендеру; 2) Надати інформацію про склад групи експертів, їх резюме, досвід у створенні навчально-тренінгових програм, розподіл завдань серед експертів та надати інші матеріали, що засвідчують кваліфікацію експертів чи групи експертів в цілому; 3) Надати бюджет та потижневий календарний план для виконання завдань конкурсу.

ФСЄ залишає за собою право на уточнення завдань в процесі переговорів з переможцем конкурсу. ФСЄ зберігає за собою право не визначати переможця тендеру, якщо якість поданих заявок не задовольнятиме очікування організаторів.

Останній термін подачі заявок – 29 січня 2017 р. Результати конкурсу будуть оголошені не пізніше 15 лютого 2017 р. Очікуваний термін початку виконання завдань – 1 березня 2017 р. Всі заявки мають бути надіслані на адресу електронної пошти: budget@eef.org.ua не пізніше 23:59 29 січня 2017 р.

Питання щодо цього оголошення про конкурс можна надсилати у письмовій формі на електронну адресу yuriyp@eef.org.ua до 25 січня 2017 року. Контактна особа: Юрій Піскалюк, менеджер програм. Тел/факс: (+380 44) 200-38-24/25/26, yuriyp@eef.org.ua

Деталі на: http://www.eef.org.ua/ua/novyny/item/563-fsye-ta-partnery-oholoshuiut-konkurs-z-rozrobky-treninhovoi-prohramy-shkola-biudzhetnoi-hramotnosti-dlia-hromadskykh-orhanizatsii.html.