Exact matches only
Search in title
Search in content
Пошук
Search in pages
Filter by Categories
Актуально
Без рубрики
Громадський (партиципаторний) бюджет
Міжнародна співпраця
Про департамент
офіційний сайт
ДЕПАРТАМЕНТ ФІНАНСІВ,
ЕКОНОМІКИ ТА ІНВЕСТИЦІЙ
СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
GIZlikarni

Делегація проекту «Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях» у місті Суми

У рамках реалізації проекту українсько-німецького технічного співробітництва GIZ «Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях», департаментом фінансів, економіки та інвестицій Сумської міської ради було подано аплікаційну форму. За результатами проведення конкурсу м. Суми пройшло перший етап відбору міст-партнерів та увійшло до фінального списку (4 міста) для розгляду в останньому етапі відбору для участі у проекті.

У межах кінцевого етапу відбору міст-партнерів, 9 лютого 2017 року відбулася зустріч оціночної комісії проекту з керівництвом міста Суми, представниками департаменту фінансів, економіки та інвестицій Сумської міської ради, відділу охорони здоров’я  Сумської міської ради, представниками сумських лікарень; також відбувся візит до 2-х міських лікарень – КУ «Сумська міська клінічна лікарня №1», КУ «Сумська міська дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди».

Під час проведення заходу члени оціночної комісії у складі 4 осіб детальніше розповіли про реалізацію проекту «Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях», представники Сумської міської ради презентували енергоефективний потенціал міста, в т.ч. у галузі «Охорона здоров’я», розповіли про цілі, наявні інвестиції та потреби у реалізації програми з енергозбереження. Після цього відбувся візит оціночної комісії до двох міських лікарень міста Суми.

Презентація до зустрічі

З метою істотного поліпшення енергетичної ситуації у лікарнях проект надаватиме двом містам-переможцям технічну допомогу, яка включає:

  • розробку та впровадження системи енергетичного контролю/моніторингу, включаючи професійне програмне забезпечення;
  • проведення енергетичного аудиту;
  • визначення, планування та підтримку здійснення заходів, спрямованих на підвищення енергоефективності та скорочення витрат на енергію (включаючи залучення зовнішніх послуг);
  • підтримку в отриманні доступу до коштів та кредитних ліній для фінансування заходів з енергоефективності та ін.viber image3 viber image4 viber image2