Exact matches only
Search in title
Search in content
Пошук
Search in pages
Filter by Categories
Актуально
Без рубрики
Громадський (партиципаторний) бюджет
Міжнародна співпраця
Про департамент
офіційний сайт
ДЕПАРТАМЕНТ ФІНАНСІВ,
ЕКОНОМІКИ ТА ІНВЕСТИЦІЙ
СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
1_main

13-14 лютого в Харківській міській раді відбулося засідання секції місцевого економічного розвитку Асоціації міст України в рамках проекту USAID «Розробка курсу на укріплення місцевого самоуправління в Україні»

13-14 лютого в Харківській міській раді відбулося засідання секції місцевого економічного розвитку Асоціації міст України в рамках проекту USAID  «Розробка курсу на укріплення місцевого самоуправління в Україні».

Учасниками заходу були представники територіальних громад з різних регіонів України, керівники економічних служб органів місцевого самоврядування та обласних центрів. Представником міста Суми була Скиртач Лариса Анатоліївна – заступник директора департаменту фінансів, економіки та інвестицій – начальник управління економіки, інвестицій та фінансів програм соціального захисту Сумської міської ради. Нею були порушені питання соціально – економічного розвитку міста, розглянуті основні стратегічні цілі, необхідність розвитку підприємництва та створення індустріального парку.

Як зазначив аналітик з питань місцевого економічного розвитку Асоціації міст України  Ігор Пітцик, результати роботи засідання ляжуть в основу розробки стратегії та плану роботи АМУ на 2017 рік. Серед важливих питань, які необхідно розглянути є питання фінансування об’єднаних громад, створення в містах індустріальних парків, розширення повноважень та підвищення статусу органів місцевого самоврядування.

Також на засіданні розглядалися питання удосконалення взаємодії потенційних інвесторів з органами місцевого самоврядування, спрощення процедури залучення інвестицій та отримання необхідних погоджень як на державному рівні так і на регіональному. Також були представлені проекти плану робіт асоціації та законодавча карта реформування галузі «Стійке економічне зростання», яку розробляла АМУ.

Підводячи підсумки засідання Ігор Пітцик зазначив, що інвестиційні можливості любого міста є дуже важливим питанням, які залежать від міської влади, так як вона показує інвесторам в чому саме привабливість міста для залучення інвестицій!349eed52fbb5c380107ba19250e19963 b73ea2062ad558fbf910debc3266b47c decee07315d326ec1aafe1363ddf2b14 f45cae0965781e66303a78a7a8c6ad52