Exact matches only
Search in title
Search in content
Пошук
Search in pages
Filter by Categories
Актуально
Без рубрики
Громадський (партиципаторний) бюджет
Міжнародна співпраця
Про департамент
офіційний сайт
ДЕПАРТАМЕНТ ФІНАНСІВ,
ЕКОНОМІКИ ТА ІНВЕСТИЦІЙ
СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
header

Участь у круглому столі «Транспарентність, фінансове здоров’я та конкурентоспроможність муніципалітетів»

3 березня 2017 року о 10:00 у м. Києві  відбувся круглий стіл «Транспарентність, фінансове здоров’я та конкурентоспроможність муніципалітетів» за підтримки Інституту економічних і соціальних реформ  в Словаччині (INEKO), в партнерстві з Міжнародним центром перспективних досліджень (МЦПД, Україна) та за фінансової підтримки Офіційної допомоги з метою розвитку Словацької республіки – SlovakAid. Участь у дискусії брали державні органи влади, представники органів місцевого самоврядування, неурядові організації, ЗМІ. Представником від міста Суми була Провозьон Оксана Олексіївна – завідувач сектору зведеного бюджету департаменту фінансів, економіки та інвестицій Сумської міської ради.

Під час конференції обговорювалися питання, що стосуються позиції органів державної влади та громадськості щодо необхідності запровадження онлайн – платформ з питань транспарентності, фінансового здоров’я, та конкурентоспроможності, розглядався Словацький досвід використання рейтингів для підвищення транспарентності , фінансового здоров’я та конкурентоспроможності муніципалітетів. Також ключовим питанням було ознайомлення зацікавлених сторін з трьома компонентами онлайн – платформ:

  • Платформа «Прозорість 50 найбільших міст України»;
  • Платформа «Конкурентоспроможність регіонів та оцінка регіонального підприємницького клімату в Україні»;
  • Платформа «Прозорість місцевих бюджетів».

По закінченні заходу гості мали можливість подискутувати, щодо порушених питань та виступити із заключним словом та побажаннями.