Exact matches only
Search in title
Search in content
Пошук
Search in pages
Filter by Categories
Актуально
Без рубрики
Громадський (партиципаторний) бюджет
Міжнародна співпраця
Про департамент
офіційний сайт
ДЕПАРТАМЕНТ ФІНАНСІВ,
ЕКОНОМІКИ ТА ІНВЕСТИЦІЙ
СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Асоціація фінансистів (3)

Пройшов V форум місцевого самоврядування у Львові

24-25 березня у Львові відбулося засідання Секції фінансистів, яке проводила Асоціація міст України у співпраці з Асоціацією фінансистів України. Захід проходив у рамках V Всеукраїнського форуму місцевого самоврядування у межах проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.

Учасники – фінансисти міських, селищних та сільських рад з усієї України, директор Центру впровадження децентралізаційної реформи АМУ Володимир Мягкоход, аналітик АМУ Ігор Онищук, представник Секретаріату Комітету Верховної Ради з питань бюджету Марія Криволап та інші учасники фінансового сектору. Учасниками форуму від Сумської міської ради стали директор департаменту фінансів, економіки та інвестицій Світлана Андріївна Липова та начальник відділу у справах молоді та спорту Віра Володимирівна Мотречко.

Під час засідання були розглянуті фінансові аспекти децентралізації влади: проблемні питання виконання місцевих бюджетів, законодавчі ініціативи в сфері місцевих фінансів, фінансові аспекти Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» та ін. Учасники засідання обговорили питання наповнення місцевих бюджетів, а також фінансові перешкоди розвитку громад.

За підсумками обговорення актуальних питань місцевих бюджетів, законодавчих ініціатив в сфері місцевих фінансів, фінансових аспектів децентралізаційної реформи, члени Асоціації фінансистів України, а також представники органів державної і виконавчої влади, місцевого самоврядування, ухвалили Рекомендації.

Асоціація фінансистів (2) Асоціація фінансистів (1) Асоціація фінансистів (3)