Exact matches only
Search in title
Search in content
Пошук
Search in pages
Filter by Categories
Актуально
Без рубрики
Громадський (партиципаторний) бюджет
Міжнародна співпраця
Про департамент
офіційний сайт
ДЕПАРТАМЕНТ ФІНАНСІВ,
ЕКОНОМІКИ ТА ІНВЕСТИЦІЙ
СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
biznes_v_ukrayini

VI міжнародний форум «День Українського бізнесу» у Варшаві

18 травня 2017 року у Варшаві відбудеться черговий VI міжнародний форум «День Українського бізнесу», на якому планується презентувати Україну як юрисдикцію, яка є привабливою для інвестування європейськими компаніями.

Проведення щорічного міжнародного бізнес – форуму в Україні та Польщі започатковано в 2014 році з метою створення майданчику для обміну ідеями, налагодження співпраці та сприяння зростанню притоку прямих іноземних інвестицій. Так у листопаді 2014-2016 років відбулись І, ІІІ та V міжнародні форуми «Польські бізнес дні» у Києві, а у травні 2015-2016 років у Варшаві в приміщенні Міністерства розвитку РП проведено ІІ та IV форуми «Дні Українського бізнесу».

Кожний форум збирав понад 300 учасників, серед яких були представники урядів обох країн, органів місцевого самоврядування, інвесторів та бізнес – спільноти.

Форум традиційно відбувається за підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства розвитку Республіки Польща і під патронатом Посольства Республіки Польща в Україні та Посольства України в Республіці Польща.

Зацікавленим  щодо участі та організації бізнес – місії із представників бізнесу міста, які шукають іноземних інвесторів пропонуємо звертатися до департаменту фінансів, економіки та інвестицій Сумської міської ради за контактами:

тел. (0542) 700-586

(0542) 700-587

(0542) 700-582

e – mail: invest@smr.gov.ua