Exact matches only
Search in title
Search in content
Пошук
Search in pages
Filter by Categories
Актуально
Без рубрики
Громадський (партиципаторний) бюджет
Міжнародна співпраця
Про департамент
офіційний сайт
ДЕПАРТАМЕНТ ФІНАНСІВ,
ЕКОНОМІКИ ТА ІНВЕСТИЦІЙ
СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
DSC04124

Візит старшого експерта SES до міста Суми

За результатами проведеної спеціалістами департаменту фінансів, економіки та інвестицій Сумської міської ради роботи місто Суми долучилося до участі у міжнародній програмі SES (Служба старших експертів).

10 квітня 2017 року до міста Суми завітав німецький експерт служби  старших експертів SES – Карл – Хайнц Вестенхофер.  Він прибув для оптимізації стандартів навчання в Сумах, введення нових методик та запровадження сучасних тенденції у відповідності з європейськими та міжнародними стандартами.

Планується, що пан Карл – Хайнц Вестенхофер проведе майстер-класи для студентів харчових спеціальностей у рамках реалізації проекту у галузі освіти, які мають на меті підвищити кваліфікацій рівень студентів в теорії та на практиці при здобутті знань за напрямками кухара та кондитера в період з 10.04.2017 року по 30.04.2017 року.

Пріоритетними напрямками в роботі спеціаліста буде:

  • допомога в практичних навичках в приготуванні страв;
  • проведення семінарів з приготування страв або Workshops;
  • удосконалення методів підготовки до приготування (підготовка м’яса, овочів, різних зернових культур, риби та макаронних виробів);
  • підтримка в оптимізації підготовки та перепідготовки спеціалістів та студентів, удосконалення системи підвищення кваліфікації.DSC04124