Exact matches only
Search in title
Search in content
Пошук
Search in pages
Filter by Categories
Актуально
Без рубрики
Громадський (партиципаторний) бюджет
Міжнародна співпраця
Про департамент
офіційний сайт
ДЕПАРТАМЕНТ ФІНАНСІВ,
ЕКОНОМІКИ ТА ІНВЕСТИЦІЙ
СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
iri_logo_footer

ІІІ щорічна Конференція з демократичного врядування IRI

20 – 21 квітня в Києві відбулась ІІІ щорічна Конференція з демократичного врядування IRI (Міжнародного Республіканського Інституту), в якій взяли участь представники департаменту фінансів, економіки та інвестицій Сумської міської ради.

Під час конференції були розглянуті питання сталого розвитку міст України, впливу децентралізації на розвиток міст, екологічні проблеми міст, питання енергетичної та інфраструктурної безпеки і ефективності, ролі ОСББ та енергозбереження в містах та інші питання муніципального розвитку.

Учасники обговорили основні тенденції в галузі муніципального управління в Україні, отримали результати ІІІ щорічного муніципального опитування, яке відображає думки понад 19 тис. українців, опитаних у всіх 24 обласних центрах України, поділилися з іншими учасниками власними викликами, завданнями і досвідом в сфері муніципального управління. На Конференції визначені перспективні шляхи вирішення актуальних проблем, що постали перед органами місцевого самоврядування в Україні.