Exact matches only
Search in title
Search in content
Пошук
Search in pages
Filter by Categories
Актуально
Без рубрики
Громадський (партиципаторний) бюджет
Міжнародна співпраця
Про департамент
офіційний сайт
ДЕПАРТАМЕНТ ФІНАНСІВ,
ЕКОНОМІКИ ТА ІНВЕСТИЦІЙ
СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ше_02-300x263

Шкільні Дні Енергії в Сумській ЗОШ № 5

27 квітня 2017 року представники департаменту фінансів, економіки та інвестицій Сумської міської ради взяли участь у фінальному заході Шкільних Днів Енергії, які проходили в Сумській загальноосвітній школі № 5 в рамках проекту «Школа Енергії 2.0».

Проект «Школа Енергії 2.0» реалізується Асоціацією «Енергоефективні міста України» за підтримки проекту «Створення енергетичних агентств в Україні», що впроваджується компанією «Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ» за дорученням Федерального міністерства довкілля, охорони природи, будівництва та безпеки ядерних реакторів Німеччини. Термін реалізації проекту: грудень 2016 року – грудень 2017 року. Для участі у проекті було відібрано 15 шкіл з усієї України. Метою проекту є покращення енергоефективності та енергозбереження в школах проекту шляхом запровадження енергомоніторингу та енергоменеджменту; підняття рівня обізнаності школярів, а також передача їм технічних знань щодо енергоспоживання і поширення набутого досвіду в місцевій громаді та в інших навчальних і освітньо-виховних закладах.

Координатор проекту «Школа Енергії 2.0.» в місті Суми Вікторія Ломака підбила підсумки Шкільних Днів Енергії. Були нагороджені учні-переможці у конкурсі малюнків «Збережімо енергію». А юні енергоменеджери навчального закладу провели агітаційний виступ, нагадавши всім присутнім про важливість ощадливого ставлення до природних ресурсів. Фінальним акордом даного дійства став футквест «Життя в стилі Еко», під час якого учні проявили свої знання в сортуванні сміття, енергозаощадженні, альтернативних видах енергії тощо.

Учні Сумської ЗОШ № 5 є активними учасниками й інших екологічних проектів. Так на початку квітня 2017 року команда школи відвідала місто Берлін в рамках проекту «Школа за екологію». Проект відзначений знаком якості, який присуджується проектам, що роблять світ справедливішим, екологічним, соціально-орієнтованим, а також вносять особливий внесок в сталий розвиток Німеччини і всього світу. З поміж 240 екологічних проектів, які були надіслані до Гете-інституту, до найкращих увійшла і дослідницька робота «Приватне детективне екологічне агентство» Сумської ЗОШ № 5 . На конференції у Берліні були присутні учні з Аргентини, Бельгії, Франції, Іспанії, Італії, Вірменії, Грузії, Таджикістану, Росії, Мальти, Німеччини, України.