Exact matches only
Search in title
Search in content
Пошук
Search in pages
Filter by Categories
Актуально
Без рубрики
Громадський (партиципаторний) бюджет
Міжнародна співпраця
Про департамент
офіційний сайт
ДЕПАРТАМЕНТ ФІНАНСІВ,
ЕКОНОМІКИ ТА ІНВЕСТИЦІЙ
СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ses-logo3

Візит німецького експерта Герхарда Ханна до міста Суми

 

06 червня 2017 року до міста Суми завітав пан Герхард Ханн, SES-експерт з Німеччини. Cьогодні він провів ділову зустріч з  міським головою – Лисенко О.М., заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – Дмітрєвською А.І., директором департаменту фінансів, економіки та інвестицій – Липовою С.А., директором департаменту соціального захисту населення – Масік Т. О., директором Центру реінтеграції бездомних осіб – Сміляк С. Г.

Що стосується  пана Хана, то на його рахунку п’ять успішних SES-проектів з яких: два в Румунії – столярне виробництво, городництво і три в Німеччині – запобігання переривання навчання і підготовка до вибору професії.

Він все життя присвятив улюбленій справі садівництву, а з 1993-2008р.працював працетерапевтом в спеціалізованій клініці в Мекенхаймі (реабілітація наркозалежних), в столярній майстерні та садівничому відділі.

За час своєї професійної діяльності в якості працетерапевта, який надає допомогу людям, що перебувають у важкій життєвій ситуації, пан Ханн накопичив величезний досвід і знання, які застосовував на практиці з людьми, що не можуть займатися нормованою роботою, не мають постійного місця проживання і потребують серйозної консультації та підтримки.

В свою чергу місто Суми також має позитивний досвід залучення SES-експерта. Так з 10 по 30 квітня 2017 року в рамках участі Сумської міської ради у німецькій програмі Служби Старших Експертів (SES) на базі професійно-технічних навчальних закладів міста працював іноземний експерт Карл-Хайнц Вестенхофер. Ним було проведено цілий ряд майстер-класів з приготування страв німецької кухні  для учнів, майстрів виробничого навчання у професійно-технічних навчальних закладах нашого міста, що сприяло поширенню європейського досвіду, підвищенню якості підготовки робітничих кадрів за фахом «Кухар» та «Офіціант», налагодженню співпраці між роботодавцями та навчальними закладами,  налагодженню міжнародних зв’язків в галузі освіти.

Враховуючи вже набутий позитивний досвід взаємної співпраці сподіваємося, що співпраця із старшим експертом Герхардом Ханном, його знання і досвід, будуть корисними як для співробітників «Центру реінтеграції бездомних», так і для людей, що перебувають у ньому та потребують особливої допомоги.

G.Hann 2 G.Hann G.Hann 3 IMG_1050 IMG_1126 IMG_1118