Exact matches only
Search in title
Search in content
Пошук
Search in pages
Filter by Categories
Актуально
Без рубрики
Громадський (партиципаторний) бюджет
Міжнародна співпраця
Про департамент
офіційний сайт
ДЕПАРТАМЕНТ ФІНАНСІВ,
ЕКОНОМІКИ ТА ІНВЕСТИЦІЙ
СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
8

Підсумкова зустріч з експертом німецької служби SES

20 червня 2017 року в приміщенні департаменту фінансів, економіки та інвестицій відбулася підсумкова зустріч експерта Служби Старших Експертів (SES, фонд німецької економіки, який за допомогою залучення німецьких експертів сприяє у становленні економіки у багатьох країнах світу в т.ч. і в Україні) Герхарда Ханна із заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дмітрєвскою А.І. за участі директора департаменту фінансів, економіки та інвестицій Липової С.А., директора департаменту соціального захисту населення Масік Т.О. та директора центру реінтеграції бездомних громадян в м. Суми Сміляк С.Г.

За час свого перебування у м. Суми упродовж більш ніж 2-х тижнів пан Герхард щоденно працював з мешканцями Центру, надаючи допомогу у соціальній інтеграції шляхом стимулювання їх до праці та трудотерапії.

Проживаючі у Центрі бездомні особи разом з експертом збудували дві теплиці для вирощування овочів. У ході роботи експерт вносив пропозиції щодо налагодження трудових процесів, освоєння мешканцями Центру ремісничої діяльності для успішної інтеграції у суспільство. За кошти, передбачені на реалізацію проекту з боку Служби Старших Експертів було придбано комплектуючі матеріали для обладнання теплиць та розсаду овочів.

Для працівників Центру спілкування, обмін досвідом та співпраця з паном Герхардом стали цінним набуттям для подальшого вдосконалення та підвищення ефективності роботи з соціальної адаптації та інтеграції. У свою чергу пан Герхард висловив задоволення організацією роботи Центру та сподівання на продовження співпраці в рамках програми SES.

3 4 5 6 7