Exact matches only
Search in title
Search in content
Пошук
Search in pages
Filter by Categories
Актуально
Без рубрики
Громадський (партиципаторний) бюджет
Міжнародна співпраця
Про департамент
офіційний сайт
ДЕПАРТАМЕНТ ФІНАНСІВ,
ЕКОНОМІКИ ТА ІНВЕСТИЦІЙ
СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
енергоменеджмент Житомир 15.06 (3)

Створення ефективної системи енергоменеджменту та залучення інвестицій в програми з енергозбереження

15-16 червня 2017 року відбувся навчальний візит до Житомира з вивчення досвіду міста у створенні ефективної системи енергоменеджменту та залучення інвестицій у програми з енергозбереження. Цей захід відбувся у рамках національної програми обмінних візитів для посадових осіб органів місцевого самоврядування «Маршрути успіхів» (Проекту USAID «ПУЛЬС»).

Участь у навчальному візиті взяли фахівці міських та сільських рад, а також представники об’єднаних територіальних громад із 14 областей України. Від міста Суми у заході взяла участь Кравченко Тетяна Олексівна, заступник директора департаменту – начальник управління галузей виробничої сфери, екології та енергозбереження департаменту фінансів, економіки та інвестицій Сумської міської ради.

У програмі навчального візиту відбулися лекції та дискусії, екскурсії до об’єктів соціальної інфраструктури Житомира, де вже реалізовані енергоефективні проекти.

Під час навчального візиту посадові особи органів місцевого самоврядування обмінялися досвідом щодо стратегічного планування розвитку міст, реалізації інвестиційних енергоефективних проектів та партиципаторних практик у громадах.

енергоменеджмент Житомир 15.06 (1) енергоменеджмент Житомир 15.06 (2) енергоменеджмент Житомир 15.06 (3) енергоменеджмент Житомир 15.06 (5) енергоменеджмент Житомир 15.06 (6) енергоменеджмент Житомир 15.06 (7)