Exact matches only
Search in title
Search in content
Пошук
Search in pages
Filter by Categories
Актуально
Без рубрики
Громадський (партиципаторний) бюджет
Міжнародна співпраця
Про департамент
офіційний сайт
ДЕПАРТАМЕНТ ФІНАНСІВ,
ЕКОНОМІКИ ТА ІНВЕСТИЦІЙ
СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
img 1

Зустріч з питань реалізації енергоаудиту в КУ «СМКЛ № 1» в рамках проекту GIZ «Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях»

З робочим візитом до міста Суми завітали технічний радник проекту GIZ «Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях» Максим Тихомиров та енергоаудитори ПЕФ «Оптіменерго» Дмитро Коваленко та Валентин Кононенко для проведення енергоаудиту КУ «СМКЛ № 1» по вул. 20 років Перемоги, 13. В ході організаційної зустрічі з представниками лікарні було обговорено технічне завдання на проведення енергообстеження, а саме роз‘яснення процесу проведення аудиту, визначення пріоритетів керівництва лікарні стосовно поліпшення умов та першочергових заходів, отримання інформації щодо проблем, пов‘язаних із послугами з постачання енергії та енергоспоживанням. Окрім того, експертами ПЕФ «Оптіменерго» було проведено огляд будівлі лікарні та збір необхідної первинної інформації по установі.

В ході енергоаудиту  КУ «СМКЛ № 1» з залученням німецьких експертів буде проведено аналіз ефективності споживання енергоресурсів та води, тестування та оцінка обладнання з точки зору ефективності, продуктивності та надійності, розроблено базову модель енергоспоживання будівлею, визначено перелік необхідних енергоефективних заходів для КУ «СМКЛ № 1» та основні напрямки енергоефективної модернізації інших лікувально-профілактичних закладів міста.IMG_20170725_103604 IMG_20170725_103131 DSC_0090 12 3