Exact matches only
Search in title
Search in content
Пошук
Search in pages
Filter by Categories
Актуально
Без рубрики
Громадський (партиципаторний) бюджет
Міжнародна співпраця
Про департамент
офіційний сайт
ДЕПАРТАМЕНТ ФІНАНСІВ,
ЕКОНОМІКИ ТА ІНВЕСТИЦІЙ
СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Cosme-01-e1492087293737

Німеччина з внеском у розмірі 10 млн. доларів США візьме участь в інвестиційному фонді для українських малих і середніх підприємств

Німецьке товариство інвестицій та розвитку (DEG), дочірня компанія банківської групи «KfW-Bankengruppe», яка за дорученням Федерального уряду Німеччини фінансує інвестиції приватних підприємств у країнах-партнерах, з внеском у розмірі 10 млн. доларів США візьме участь в інвестиційному фонді «Emerging Europe Growth Fund III (EEGF III)». Цей започаткований управляючою компанією «Horizon Capital» фонд полегшить підприємствам малого і середнього бізнесу в Україні доступ до довгострокового фінансування. Цією участю Німеччина зміцнює свою позицію однієї з найважливіших країн походження іноземних інвестицій в українську економіку.
«Своєю участю ми надаємо підтримку малому й середньому бізнесу України. Уже попередній фонд здійснив успішне інвестування, яке в антициклічному режимі сприяє економічному росту і зайнятості та підвищенню якості підприємницького управління» – говорить д-р Тільман Крузе, керівник департаменту «Підприємства/фонди Європа/Близький Схід/Центральна Азія» в DEG. Участь Німеччини є сигналом для інших приватних та інституційних інвесторів.
Фонд інвестує в орієнтовані на експорт галузі промисловості, зокрема, в ІТ, легку та харчову промисловість. Ще одним пріоритетом є підприємства електронної торгівлі та охорони здоров’я, а також підприємства інших секторів, які працюють на внутрішній ринок Фонд першочергово орієнтується на малі та середні підприємства, які потребують капітал для власного росту і, як показує досвід, створюють особливо багато нових робочих місць. Саме для таких підприємств обмеженість доступу до власного капіталу є суттєвою перешкодою.

Загалом є прагнення довести капітал фонду «Emerging Europe Growth Fund III (EEGF III)» до 150 мільйонів доларів США. Це вже третій приватний фонд управляючої компанії «Horizon Capital», яка з 1994 року спеціалізується на Україні.