Exact matches only
Search in title
Search in content
Пошук
Search in pages
Filter by Categories
Актуально
Без рубрики
Громадський (партиципаторний) бюджет
Міжнародна співпраця
Про департамент
офіційний сайт
ДЕПАРТАМЕНТ ФІНАНСІВ,
ЕКОНОМІКИ ТА ІНВЕСТИЦІЙ
СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
DSC01573

Сумська міська рада та Інститут Східноєвропейських досліджень підписали Угоду про партнерство та співробітництво

Наміри сторін поглиблювати дружні відносини і далі розвивати співпрацю своїми підписами засвідчили 19 вересня секретар Сумської міської ради Андрій Баранов та координатор з питань України «Інституту Східноєвропейських досліджень» (м. Варшава), колишній Посол Республіки Польща в Україні Яцек Ключковський.

За словами Яцека Ключковського, дане підписання передбачає довгострокову стратегічну співпрацю між Сумами та Інститутом, а також охоплює різні напрямки, зокрема економіки та культури.

Зокрема, укладена Угода спрямована на посилення співробітництва між партнерами і підтримку процесу європейської інтеграції України; підтримку торговельно-економічної, суспільної, науково-технічної, освітньої, правової, екологічної та інвестиційної співпраці між територіальними громадами, суб’єктами господарської діяльності, закладами освіти і культури, неурядовими організаціями України та Польщі; сприяння забезпеченню постійного конструктивного діалогу та обміну досвіду між представниками малого та середнього бізнесу, територіальними громадами, закладами освіти та неурядовими організаціями.