Exact matches only
Search in title
Search in content
Пошук
Search in pages
Filter by Categories
Актуально
Без рубрики
Громадський (партиципаторний) бюджет
Міжнародна співпраця
Про департамент
офіційний сайт
ДЕПАРТАМЕНТ ФІНАНСІВ,
ЕКОНОМІКИ ТА ІНВЕСТИЦІЙ
СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
DSC01737

Міський голова Олександр Лисенко провів зустріч із офіційною делегацією м. Чжуцзі (Китайська Народна Республіка)

Сумський міський голова висловив свою подяку гостям за вияв уваги до міста та запевнив, що міська влада налаштована розвивати соціально-економічні відносини із закордонними партнерами.

У ході розмови сторони охарактеризували економічні та соціальні можливості міст та обговорили можливості співпраці.

Своє прагнення розвивати партнерські відносини міський голова Олександр Лисенко та директор Адміністративного комітету економічного сектору міта Чжуцзі Джін Лігенг закріпили підписанням Меморандуму щодо розвитку дружніх комунікацій.

У документі йдеться про готовність сторін посилювати взаєморозуміння і дружбу китайського та українського народів, зміцнювати і розвивати дружні відносини між містами. Грунтуючись на принципі рівності та взаємної вигоди сторони налаштовані розгортати комунікації з метою співпраці в галузі економіки, торгівлі, науки і техніки, культури, туризму, освіти, фізкультури, здоров’я для процвітання та розвитку і започаткування партнерських відносин .

Джін Лігенг висловив впевність у тому, що підписання даного Меморандуму стане стимулом для налагодження довготривалої плідної співпраці між двома міста. Також запросив сумську сторону з візитом у відповідь.

У Сумах іноземні гості перебуватимуть впродовж дня. За цей час відвідають ряд підприємств та познайомляться з містом.DSC01685 DSC01695 DSC01700 DSC01702 DSC01708 DSC01728 DSC01734 DSC01737