Exact matches only
Search in title
Search in content
Пошук
Search in pages
Filter by Categories
Актуально
Без рубрики
Громадський (партиципаторний) бюджет
Міжнародна співпраця
Про департамент
офіційний сайт
ДЕПАРТАМЕНТ ФІНАНСІВ,
ЕКОНОМІКИ ТА ІНВЕСТИЦІЙ
СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
viber image

Представники департаменту фінансів, економіки та інвестицій Сумської міської ради взяли участь у міжнародній конференції «Сприяючи енергоефективності в Україні: кращий досвід з Словаччини»

Представники департаменту фінансів, економіки та інвестицій Сумської міської ради взяли участь у міжнародній конференції «Сприяючи енергоефективності в Україні: кращий досвід з Словаччини», яка відбулася 20 вересня 2017 року у конференц-залі Чернігівської обласної ради. Метою заходу було, по-перше, поділитися з українськими партнерами словацьким досвідом у сфері покращення ефективності використання енергоресурсів та відновлюваних видів енергії, зокрема, кращими практиками з досвіду муніципалітетів, по-друге, розглянути можливості фінансової підтримки для впровадження проектів з енергоефективності в Україні та по-третє, представити успішні проекти, реалізовані в Словаччині. Організаторами заходу стали Словацька асоціація зовнішньої політики (Братислава), Центр глобалістики «Стратегія XXI» (Київ), Асоціація «Енергоефективні міста України» за фінансової підтримки USAID.

Словацькі експерти в своїх доповідях на конференції детально розповіли про різні аспекти і особливості ефективного споживання енергоресурсів – термореновація будинків, систем опалення, державних програм мотивації громадян до енергозбереження та інше. Представники муніципалітетів, недержавних організацій та фірм-виробників енергоефективного обладнання представили свої проекти. Фірма «DataTherm» презентувала проект «Заміна палива з природного газу на біомасу. Встановлення водогрійних котлів на біопаливі у м. Нова Дубниця», фірма «Ingul» – проект «Будівництво нової котельні у поєднанні із когенерацією для спортивно-відпочивального комплексу в Шаморині (Словаччина)» та інші, а також доповідач Андрій Лесьо представив онлайн «Енергокалькулятор OKNA.ua», який розраховує теплоізоляційні характеристики віконних блоків та економію на опалення і кондиціювання. Результати розрахунків ураховують розміри, архітектуру і комплектуючі вікон та не залежать від конкретного виробника чи постачальника. Скористатися енергокалькулятором для вікон можна за посиланням: https://okna.ua/energoeffektivnost_okna.viber image