Exact matches only
Search in title
Search in content
Пошук
Search in pages
Filter by Categories
Актуально
Без рубрики
Громадський (партиципаторний) бюджет
Міжнародна співпраця
Про департамент
офіційний сайт
ДЕПАРТАМЕНТ ФІНАНСІВ,
ЕКОНОМІКИ ТА ІНВЕСТИЦІЙ
СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
5

Семінар на тему «Підтримка Міністерства інфраструктури України у рамках Проекту рамкової кредитної угоди для міського громадського транспорту України»

19 жовтня 2017 року заступник директора департаменту фінансів, економіки та інвестицій – начальник управління економіки, інвестицій та фінансів програм соціального захисту Сумської міської ради Скиртач Л.А., начальник відділу з конкурсних торгів Трепалін Р.О. та представники КП СМР «Електроавтотранс» прийняли участь у семінарі на тему «Підтримка Міністерства інфраструктури України у рамках Проекту рамкової кредитної угоди для міського громадського транспорту України». Основною темою для обговорення була «Реалізація ПМГТУ: наступні кроки» у м. Київ.

Під час семінару було обговорено питання щодо наступних етапів з реалізації проекту, а також роль і функції кожного залученого учасника в етапах.

Нагадаємо, що Сумська міська рада бере участь в проекті «Міський громадський транспорт України», в рамках якого планується залучення кредиту на суму 4 млн євро для закупівлі 22 нових тролейбусів.​5 6