Exact matches only
Search in title
Search in content
Пошук
Search in pages
Filter by Categories
Актуально
Без рубрики
Громадський (партиципаторний) бюджет
Міжнародна співпраця
Про департамент
офіційний сайт
ДЕПАРТАМЕНТ ФІНАНСІВ,
ЕКОНОМІКИ ТА ІНВЕСТИЦІЙ
СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
DSCN4977

Регіональний тренінг для представників органів місцевого самоврядування на тему «Енергоменеджмент у бюджетній сфері: реалії енергоефективності без капіталовкладень»

У місті Суми відбувся регіональний тренінг для представників органів місцевого самоврядування на тему «Енергоменеджмент у бюджетній сфері: реалії енергоефективності без капіталовкладень».

Для проведення занять до міста завітали Роман Ладецький, представник Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України, експерти з енергоефективності Вадим Литвин та Ірина Гудзь.

На тренінгу було презентовано основні положення розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2017 року № 732-р «Про затвердження плану заходів із впровадження систем енергетичного менеджменту в бюджетних установах», концепцію матеріального стимулювання осіб, задіяних в системах енергоменеджменту, організацію енергомоніторингу в бюджетних закладах та установах.

Досвідом упровадження системи енергетичного менеджменту та залучення кредитних коштів на впровадження енергозберігаючих заходів у місті Житомир поділився Сергій Гаращук, директор департаменту бюджету та фінансів Житомирської міської ради.

Фахівцями було відзначено що травні 2017 року був підписаний меморандум про співпрацю між Державним Агентством з енергоефективності та енергозбереження України та виконавчим комітетом Сумської міської ради про партнерство щодо запровадження систем енергетичного менеджменту та наголошено на готовності всіляко надавати допомогу містам у розбудові енергоефективності. Представники департаменту фінансів, економіки та інвестицій Сумської міської ради презентували власні здобутки у сфері енергоефективності, впровадження системи енергетичного менеджменту в освітніх закладах відповідно до національного стандарту ДСТУ ISO 50001: 2014.DSCN4986 DSCN4980 DSCN4977 DSCN4958 DSCN4955