Exact matches only
Search in title
Search in content
Пошук
Search in pages
Filter by Categories
Актуально
Без рубрики
Громадський (партиципаторний) бюджет
Міжнародна співпраця
Про департамент
офіційний сайт
ДЕПАРТАМЕНТ ФІНАНСІВ,
ЕКОНОМІКИ ТА ІНВЕСТИЦІЙ
СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
DSC05548

Відбулась офіційна зустріч з Другим Секретарем Посольства Японії в Україні Ясухіро Ікутою

Відбулась офіційна зустріч з Другим Секретарем Посольства Японії в Україні Ясухіро Ікутою. У ході візиту сторони обговорювали шляхи розвитку відносин між Україною та Японією.

Крім того, сторони торкнулися теми промоції Сум серед мешканців Японії для запрошення їх до нашого міста в якості туристів. Обговорювалися і можливості навчання японської молоді в сумських вузах, обміну делегаціями. Також під час зустрічі мова йшла про розвиток взаємин у спортивній, культурній, освітній сферах, адже у Сумах існує потужна наукова база. Обговорювались питання співпраці й у сфері медицини, оскільки Японія має ґрунтовний досвід у застосуванні новітніх технологій в лікуванні патології, ортопедії, травматології і протезуванні.

Керівництво міста подякувало японському уряду в особі представника посольства за всебічну підтримку, зокрема у питаннях міжнародної політики, які стосуються нашої країни та висловило зацікавленість у подальшій співпраці.

Опісля офіційної частини учасники зустрічі відвідали алею сакур у дитячому парку «Казка», висаджену з нагоди Року Японії в Україні та 25-річного ювілею встановлення дипломатичних зв’язків  між двома країнами та провели невеличку екскурсію для гостя історичним центром міста. У завершення було проведено оглядову екскурсію на одному з провідних підприємств міста Суми ТОВ «Гуалапак Україна».DSC05569 DSC05567 DSC05565 DSC05549 DSC05548 DSC05524 DSC05534 DSC05537 DSC05543 DSC05544 DSC05523