Exact matches only
Search in title
Search in content
Пошук
Search in pages
Filter by Categories
Актуально
Без рубрики
Громадський (партиципаторний) бюджет
Міжнародна співпраця
Про департамент
офіційний сайт
ДЕПАРТАМЕНТ ФІНАНСІВ,
ЕКОНОМІКИ ТА ІНВЕСТИЦІЙ
СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
2

1 грудня в департаменті фінансів , економіки та інвестицій Сумської міської ради відбулася конференція «European Voluntary Service (EVS) – акредитація»

1 грудня в департаменті фінансів , економіки та інвестицій Сумської міської ради відбулася конференція «European Voluntary Service (EVS) – акредитація».

Під час конференції було розглянуто питання щодо отримання акредитації для участі в проектах EVS. Окрім цього своїм досвідом поділилася ГО «Центр Європейських ініціатив» (ЦЄІ), яка вже отримала акредитацію та бере участь в проектах EVS. Окрім цього ЦЄІ є Інфоцентром програми ERASMUS+ в Україні.

Під час конференції, Віктором Свінціцьким було проведено скайп-зустріч, під час якої учасники конференції могли запитати про перспективні спільні проекти та інші супутні питання по процесу акредитації.

Також своїм досвідом поділилися учасники EVS проекту в м. Суми з Німеччини та Греції.

Для довідки: в рамках програми Еразмус+  молодь має можливості для участі українців в European Voluntary Service (EVS)/ Європейська волонтерська служба. В Україні є 37 акредитованих організацій, які можуть відправляти волонтерів до Європи та приймати їх тут.

Акредитацією організацій займається SALTO-YOUTH за допомогою локальних експертів. В Україні це Анна Ковбасюк: https://www.salto-youth.net/rc/eeca/.

Кожен, хто хоче стати волонтером в рамках EVS, має знайти партнерську організацію в Україні, що відправляє волонтерів.

Програми EVS є безкоштовними: волонтерів-учасників забезпечують місцем проживання, харчуванням, а також певною кількістю кишенькових грошей. Певних професійних навичок або англійської мови на рівні “advanced” мати не потрібно, головне – бажання і мотивація.3 4 2