Exact matches only
Search in title
Search in content
Пошук
Search in pages
Filter by Categories
Актуально
Без рубрики
Громадський (партиципаторний) бюджет
Міжнародна співпраця
Про департамент
офіційний сайт
ДЕПАРТАМЕНТ ФІНАНСІВ,
ЕКОНОМІКИ ТА ІНВЕСТИЦІЙ
СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
8401697

Пошук постачальників запасних частин

Німецька компанія, яка спеціалізується на торгівлі запчастинами для легкових автомобілів, вантажних автомобілів і автобусів, а також для обладнання бурильної та цементної промисловості, шукає постачальників запасних частин з досвідом у міжнародній торгівлі для розширення своєї товарної лінії та пропонує дистриб’юторський договір.

Асортимент продукції включає запасні частини для легкових автомобілів (оригінальні запчастини від Mercedes Benz, BMW, Opel), вантажних автомобілів та автобусів (оригінальні запчастини від Mercedes Benz, MAN, DAF, виробники оригінальних виробів обладнання від Orange, Mahes, Goetze, Bosch). , Elrin, Victor Reinz, Behr, MANN Фільтри (поршні, вкладиші та підшипники, форсунки для інжекторів, інжекторні насоси, інжектори, прокладки, ущільнювальні кільця, радіатори, охолоджувачі, вентилятори, лопаті вентиляторів, повітряні фільтри, масляні фільтри, паливні фільтри, гідравлічні фільтри).

Компанія також постачає цементну промисловість системами фільтрів та фільтр-мішками, конвеєрними ланцюгами, ланцюгами передач, зірочками, роликами, вентиляторами, агрегатами стисненого повітря.

Компанія спеціалізується також на буровому обладнанні для кар’єрів, а також на підземних шахтах (бурові верстати для вибухових отворів, особливо для цементних заводів, бурові установки для буріння свердловин, бурові машини для розвідки).

 

Деталі на: http://bit.ly/2DFLIkP.