Exact matches only
Search in title
Search in content
Пошук
Search in pages
Filter by Categories
Актуально
Без рубрики
Громадський (партиципаторний) бюджет
Міжнародна співпраця
Про департамент
офіційний сайт
ДЕПАРТАМЕНТ ФІНАНСІВ,
ЕКОНОМІКИ ТА ІНВЕСТИЦІЙ
СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
left_1

Європейська премія для міських громадських просторів

Європейська премія для міських громадських просторів – конкурс, що заснований сімома європейськими інституціями у 2000 році. Мета премії – визнання та заохочення проектів відновлення та захисту громадського простору в містах Європи.

Європейська премія для міських громадських просторів – це дворічна, почесна конкуренція для відновлення та вдосконалення громадських приміщень, стан яких розуміється як явний показник демократичного здоров’я наших міст. Премія підтримує відкрите місто з універсальним доступом, що гарантує гармонійне співіснування громадян, змішане використання, стабільну мобільність, збереження історичної пам’яті про місцевість та сприяння участі громадян у створенні спільних приміщень.

Сім європейських установ є організаторами десятої премії.

Роботи по створенню, відновленню та поліпшенню громадського простору, здійсненого в географічній зоні Ради Європи в 2016 та 2017 роках, можуть бути представлені на премію їх авторами або організаціями-промоутерами

Процедура вступу для участі у конкурсі є безкоштовною, складається з двох частин:

  • Он-лайн реєстрація. Он-лайн реєстрація на www.publicspace.org буде відкрита з 15 січня 2018 року. Учасник повинен зареєструватися в режимі онлайн, заповнивши, по-перше, основну форму щодо поданої роботи та контактної особи, а потім надавати всю іншу необхідну інформацію. Якщо реєстраційний файл учасника не закрито протягом періоду реєстрації, він автоматично буде закрито 21 лютого 2018 року о 12 годині. Якщо особа, яка виходить на премію, представляє більше однієї роботи, то для кожної роботи окремо слід дотримуватись процедури он-лайн реєстрації.
  • Презентація матеріалу.

Необхідно подати наступну документацію:

  • один друкований та підписаний примірник Посібника з прав;
  • три жорсткі панелі в форматі A3 та горизонтальній орієнтації.

Документація повинна бути подана в добре захищеному пакеті через кур’єрську службу або особисто до 21 лютого 2018 року до 20 години. У випадку з пакетами, відправленими поштою або посланником, дата відправлення повинна бути підтверджена в поштовому відділі або службі кур’єрської служби.

Дедлайн – 21 лютого 2018 року. 

Форма для заповнення: http://publicspace.org/en/prize/prize-register

Всі деталі на: http://publicspace.org/en/prize/rules/2018