Exact matches only
Search in title
Search in content
Пошук
Search in pages
Filter by Categories
Актуально
Без рубрики
Громадський (партиципаторний) бюджет
Міжнародна співпраця
Про департамент
офіційний сайт
ДЕПАРТАМЕНТ ФІНАНСІВ,
ЕКОНОМІКИ ТА ІНВЕСТИЦІЙ
СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
1

«Маршрути успіхів» у місті Харків

22-23 лютого 2018 року відбувся навчальний візит до м. Харків   на тему: «Інноваційний розвиток малого та середнього бізнесу як шлях до успіху громади» в рамках загальнонаціональної програми  «Маршрути успіхів».

Організатором заходу виступила Асоціація міст України в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС)» у співпраці з Харківською міською радою.

Серед учасників навчального візиту були міські голови, заступники міських та сільських голів, представники органів місцевого самоврядування.

У ході роботи протягом двох днів обговорювались наступні питання:

  • реалізації Стратегії розвитку міста Харкова до 2020 року, а також кластеризація основних сфер економіки у місті (кластер легкої промисловості та дизайну) та плани на майбутнє;
  • про участь молоді в розвитку міста на «Портал харків’янина», де публікують останні новини різних ЗМІ; проводять опитування щоб дізнатися думку мешканців міста та їхні потреби; відзначають календар міських подій, які розділяють за рубриками для зручності користувачів; можна реалізувати свої ініціативи через проект «Громадський бюджет»;
  • роботи Регіонального центру послуг та вивчення досвіду міста у провадженні інновацій у сфері надання адміністративних та соціальних послуг населенню тощо.

Також представникам міст було надано можливість познайомитись та відвідати цікаві об’єкти Харкова – Науково – технологічний комплекс «Інститут монокристалів», освітній хаб «Spalah» (коворкінг і IT-школа) та Центральний парк культури та відпочинку імені Горького.

DSC_1279 DSC_1273 DSC_1269 DSC_1265 DSC_1259 DSC_1257 DSC_1255 DSC_1247