Exact matches only
Search in title
Search in content
Пошук
Search in pages
Filter by Categories
Актуально
Без рубрики
Громадський (партиципаторний) бюджет
Міжнародна співпраця
Про департамент
офіційний сайт
ДЕПАРТАМЕНТ ФІНАНСІВ,
ЕКОНОМІКИ ТА ІНВЕСТИЦІЙ
СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
tergromadi

Місто Суми стало учасником проекту «Професійні кадри в місцевому самоврядуванні – формування компетентних команд публічної адміністрації в сфері підтримки реформи самоврядування в Україні»

За ініціативи партнерського міста Люблін (Республіка Польща) місто Суми стало учасником проекту «Професійні кадри в місцевому самоврядуванні – формування компетентних команд публічної адміністрації в сфері підтримки реформи самоврядування в Україні».
У рамках реалізації цього проекту представники міста Люблін поділяться своїм досвідом у сфері стратегічного управління, управління проектами і секторального управління (управління в публічному і громадському секторах).
Програма заходів передбачає: виїзди польських експертів до українських міст бенефіціарів, навчальний візит до Любліна представників українських органів місцевого самоврядування, блок майстер-класів і тренінгів у сфері стратегічного управління, управління проектами і секторального управління в т.ч. методом RADAR і акредитований семінар з методології PRINCE 2 та рівні FOUNDATION.
Завершенням проекту стане конференція «Активні органи місцевого самоврядування у процесі проведення реформи місцевого самоврядування в Україні», яка відбудеться в м. Київ і на якій будуть представлені результати проекту. Вже зовсім скоро представники українських міст візьмуть участь у першом у заході проекту – навчальному візиті до Любліна «Ефективні та компетентні органи місцевого самоврядування».