Exact matches only
Search in title
Search in content
Пошук
Search in pages
Filter by Categories
Актуально
Без рубрики
Громадський (партиципаторний) бюджет
Міжнародна співпраця
Про департамент
офіційний сайт
ДЕПАРТАМЕНТ ФІНАНСІВ,
ЕКОНОМІКИ ТА ІНВЕСТИЦІЙ
СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
images

Участь у дводенному тренінгу з метою підвищення інституційної спроможності потенційних кінцевих бенефіціарів

21-23 березня 2018 року працівники відділу інвестицій та зовнішнього партнерства департаменту фінансів, економіки та інвестицій Хижняк В.О. та Корчак А.С. взяли участь у дводенному тренінгу з метою підвищення інституційної спроможності потенційних кінцевих бенефіціарів – учасників Програми розвитку муніципальної інфраструктури України, що проводився у приміщенні Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України за участю заступника Міністра Едуарда Кругляка.
У перший день тренінгу консультанти Групи Підтримки та Управління Проектом на чолі з керівником Андреасом Хельблем ознайомили з представників 22-х потенційних кінцевих бенефіціарів із загальними питаннями та процесами, що стосуються Програми розвитку муніципальної інфраструктури.
На другий день представники потенційних кінцевих бенефіціарів з високим ступенем готовності отримали нагоду більш детально обговорити заходи, які вже найближчим часом необхідно буде імплементувати групам з реалізації проектів у разі позитивної оцінки проектів за результатами комплексної перевірки, яка наразі проводиться Банком.
Нагадаємо: Сумська міська рада в особі управління капітального будівництва та дорожнього господарства має наміри залучити більше 5 000,0 млн. євро кредитних коштів Європейського інвестиційного банку для термомодернізації 33-х дошкільних навчальних закладів міста Суми.

photo_2018-03-23_16-33-55

photo_2018-03-23_16-42-03