Exact matches only
Search in title
Search in content
Пошук
Search in pages
Filter by Categories
Актуально
Без рубрики
Громадський (партиципаторний) бюджет
Міжнародна співпраця
Про департамент
офіційний сайт
ДЕПАРТАМЕНТ ФІНАНСІВ,
ЕКОНОМІКИ ТА ІНВЕСТИЦІЙ
СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
124

Участь у ІІІ круглому столі «Партнерство з містами Німеччини», що відбувся в м. Чернівці і організований Сервісною службою «Громади в Єдиному Світі» (SKEW) німецького некомерційного товариства Engagement Global у співпраці з Чернівецькою міською радою

16 травня 2018 року заступник начальника відділу інвестицій та зовнішнього партнерства департаменту фінансів, економіки та інвестицій Сумської міської ради Катерина Гаврилова прийняла участь у ІІІ круглому столі «Партнерство з містами Німеччини», що відбувся в м. Чернівці і організований Сервісною службою «Громади в Єдиному Світі» (SKEW) німецького некомерційного товариства Engagement Global у співпраці з Чернівецькою міською радою.
Під час проведення круглого столу учасники мали змогу обговорити перспективи співпраці українських громад з німецькими партнерами, заслухали доповіді та презентації щодо ефективної реалізації спільних проектів. Зокрема було представлено здобутки проекту «Ефективні моделі соціальної реабілітації», який є спільним проектом між реабілітаційними установами «Фріц-Фельзенштейн-Хаус» та Буковинським обласним центром соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Особлива дитина» в рамках міжнародного співробітництва між округом Швабія (ФРН) та Чернівецькою областю. Крім того, СІМ-експерт Чернівецької міської ради презентував учасникам заходу приклад трьохстороннього міжнародного співробітництва між містами України-Німеччини-Республіки Молдова (Чернівці-Маннгайм-Кишинів) проект NAKOPA «Переосмислення громадського простору. Мешканці міста формують майбутнє».
Представники проектів «Громади в Єдиному Світі» (SKEW), NAKOPA, «U-Lead», Товариства з міжнародного співробітництва (GIZ), Фонду Конрада Аденауера презентували актуальні програми та проекти, які можуть бути реалізовані в партнерстві з німецькими містами у різних сферах, зокрема енергозбереження, інклюзивної освіти, створення громадського простору, регіональний розвиток.
Загалом у круглому столі прийняли учать представники 37 міст та громад України.

038 124 125