Exact matches only
Search in title
Search in content
Пошук
Search in pages
Filter by Categories
Актуально
Без рубрики
Громадський (партиципаторний) бюджет
Міжнародна співпраця
Про департамент
офіційний сайт
ДЕПАРТАМЕНТ ФІНАНСІВ,
ЕКОНОМІКИ ТА ІНВЕСТИЦІЙ
СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Lviv

Українсько-польсько-німецький форум Lviv Calling для аніматорів молодіжного обміну

Польсько-німецька співпраця молоді (ПНСМ) запрошує усіх, хто працює з молодими людьми в Україні, Польщі та Німеччині взяти участь у форумі Lviv Calling (деталі додаються).

Форум Lviv Calling відбудеться з 12 по 16 вересня 2018 року у Львові, який  скерований до активних аніматорів молодіжного обміну з України, Польщі та Німеччини, зокрема тих, хто організовує проекти, що підтримуються ПНСМ.

Кінцевий термін подання заявки на участь представників громад Lviv Calling до 20.06.2018 року. Мови: українська, польська, німецька; забезпечується синхронний переклад. Вартість участі: 1500 гривень (включає в себе: 4 ночівлі в двомісному номері, харчування, матеріали, участь у туристичній та культурній програмі. Відшкодування транспортних витрат: ПНСМ повертає до 90% від вартості транспортних витрат та не більше 5000 гривень.

Метою форуму Lviv Calling є налагодження партнерств, пошук нових шляхів до співпраці та підтримка організаторів зустрічей знаннями у сфері методів неформальної освіти з планування та управління проектами. Програма форуму була розроблена на основі попереднього досвіду ПНСМ у сфері тристороннього обміну з Україною, а також на основі результатів українсько-польсько-німецького форуму «Молодь в Україні», який відбувся у 2017 році в Берліні.

Українсько-польсько-німецький форум Lviv Calling спрямований на:

  • Ініціювання нових українсько-польсько-німецьких партнерств;
  • Представлення методів роботи довкола тематики різноманітності (від заявки до розрахунків – Crash Курс, фандрейзинг, представлення онлайн-інструментів);
  • Міжкультурні аспекти;
  • Імпульси по суті;
  • Можливість розширення мережі контактів.

Детальні умови участі у форумі Lviv Calling та форма для реєстрації доступні на сайті програми:

https://wiki.dpjw.org/webform7/uk/node/74

Додаток