Exact matches only
Search in title
Search in content
Пошук
Search in pages
Filter by Categories
Актуально
Без рубрики
Громадський (партиципаторний) бюджет
Міжнародна співпраця
Про департамент
офіційний сайт
ДЕПАРТАМЕНТ ФІНАНСІВ,
ЕКОНОМІКИ ТА ІНВЕСТИЦІЙ
СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
b_eldz_ukr_cmyk_ukr1381734226

20 червня 2018 року відбулася презентація результатів енергоаудитів лікарень міста Суми, у рамках реалізації Проекту GIZ «Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях»

20 червня 2018 року відбулася презентація результатів енергоаудитів лікарень міста Суми, у рамках реалізації Проекту GIZ «Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях», що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).

Участь у робочій зустрічі взяли: керівник Проекту «Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях» пан Грегор БРЬОМЛІНГ, експерт Австрійської технічної консалтингової компанії Е7 пан Георг БЕНКЕ, перший заступник міського голови Володимир ВОЙТЕНКО, в.о. начальника відділу охорони здоров`я Сумської міської ради Олена ЧУМАЧЕНКО, представники енергосервісних компаній «Айтікон» та «Адамсон», лікувально-профілактичних закладів міста та департаменту фінансів, економіки та інвестицій Сумської міської ради.

Енергетичний аудит визначає можливі шляхи економії енергоресурсів, а отже і коштів, покращення умов перебування відвідувачів та персоналу у будівлях закладів. Головним результатом енергетичного аудиту є перелік рекомендацій щодо зниження енергоспоживання та витрат на енергоносії із зазначенням їх вартості та окупності.

Результати енергоаудитів представили: ТОВ «Сервісна компанія «Адамсон» по КУ «СМКЛ № 4», КУ «СМКЛ № 5», КУ «СМДКЛ Святої Зінаїди», КУ «СМКПБ Пресвятої Діви Марії» та ПП «Айтікон» по КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 3», поліклінічного відділення № 2 КУ «СМКЛ № 1» та КУ «Сумська міська стоматологічна поліклініка», з якими буди укладені договори.

Директор Проекту «Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях» Грегор БРЬОМЛІНГ зазначив: «За висновками енергоаудитів ми зможемо з міською владою напрацювати Концепцію спільних дій з подальшого впровадження енергоефективних заходів у лікувально-профілактичних закладах міста Суми». «Ми розуміємо, що для того, аби вживати всіх необхідних заходів з енергозбереження у освітніх та лікувальних закладах нашого міста, потрібно спочатку пройти процедуру енергоаудиту. І поступово ми рухаємось цим шляхом і сподіваємось на подальшу співпрацю з фахівцями», – зауважив перший заступник міського голови Володимир ВОЙТЕНКО.

Енергоаудити нададуть змогу Сумській міській раді прийняти виважені управлінські рішення щодо планування та фінансування найбільш енергетично ефективних заходів у міських лікарнях сьогодні та на перспективу. Керівництвом Проекту «Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях» проводяться перемовини з донорськими та фінансовими інституціями, що зацікавлені у фінансуванні заходів з енергоефективності у медичних закладах. Корпорація НЕФКО пропонує вигідні умови кредитування під 3 % річних. Проект може надати грантову складову у фінансуванні пілотного проекту щодо впровадження енергоефективних заходів, визначених за результатами енергоаудитів у лікувально-профілактичних закладах.

1511

IMG_1512

1515

 IMG_1518

1520152815311533155015531562156615711572